Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a BGE KKK-ről?

Mi a véleményetek a BGE KKK-ről?

Figyelt kérdés
Nagy eséllyel felvesznek a nemzetközi gazdálkodás szakra. Nekem szimpatikus az iskola és a környezete is, ahol van. Már érdeklődtem milyen a suli, de még olvasnék véleményeket róla.

2021. júl. 4. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ott végeztem kereskedelem és marketingen. Sztem nagyon szuper tanárok vannak, és teljesíthető a tantárgyak. Persze itt is vannak szivatos tárgyak mint a statisztika, de pl. én sok tanulással de 4-re átmentem.

A diákok nagyon változóak, hiszen a minimum ponthatár 280, de sztem meg fogod találni a helyed. Rengeteg diákszervezet van és sok sportolási lehetőség is.

Nekem tetszett hogy az iskola egy parkban volt és nem a város közepén, lyukas órákban meg könnyen el tudod ütni az időt az Árkádban.

A BGE-n sok a szakosodási lehetőség, így egy területről mélyebben tanulhatsz. A tanárok nagyon szimpatikusak voltak, persze volt egy kettő vérszívó de általában meg lehetett velük bármit beszélni.

Biztos olvastad hogy gyakorlati képzés, amiből tényleg sok előnyöd lesz. Hiszen annyit kell az évek során prezentálnod, gazdasági eseteket elemezned és bemutatnod hogy a végén már kisujjadból kirázod.

2021. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Úgy tűnik, hogy jó iskolát választottam.
2021. júl. 5. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!