Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szegedi vagy a debreceni...

A szegedi vagy a debreceni egyetem anglisztika szakja a jobb?

Figyelt kérdés

Most állok egyetem választás előtt. Ezt tartom az egyik legfontosabb kérdésnek.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2021. júl. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre érdemi választ csak az tudna adni, aki mindkettőn tanult.

De!

Vélhetően arról lesz jobb véleménnyel, amelyikben jelenleg tanul, mert valamiért otthagyta a másikat (rosszabbra nem szoktak váltani)...

Úgyhogy ne más véleménye alapján dönts!

Vannak nyílt napok, és tessék elmenni mindkét helyre.

Személy szerint én Debrecent választanám!:)

De ne ez legyen a mércéd, ne ez alapján dönts!

2021. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Én debrecenben végeztem az anglisztikát, elég haszontalan szak, mindegy hol hallgatod. Válassz szerintem, aszerint, hogy melyik város szimpatikusabb, illetve, hogy milyen irányba akarsz majd elhelyezkedni.Debrecenben talán több SSC van (BT, ITSH, Transcosmos), de szegediek ezt lehet tudják cáfolni.
2021. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben végeztem anglisztikát, a szak nagyon jó, a tanárok is okosak, de a közösség nem valami király, nem tudom, ez Szegeden hogy van. Mindenesetre én pont Szegeden dolgozom végül, Debrecen pont, hogy állás szempontjából nem annyira jó, SSC-ken, pénzügyön, logisztikán, műszakin és IT-n kívül ott nincs semmi. Ha kulturális vagy kommunikációs pálya érdekel Budapest, Szeged vagy Pécs jobb lehetőségeket kínálnak.
2021. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Vicces ezt most visszaolvasni miután én is szegeden kötöttem ki.

2es voltam

2021. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!