Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai koleszba miket...

Középiskolai koleszba miket érdemes vinni?

Figyelt kérdés
Unatkozok szóval elkezdtem összeírogatni az előző kérdésekből, de inkább kiírok én is egyet,nehogy elfelejtsek valamit :P
2021. júl. 8. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ruhák, fehérnemű, tisztálkodási szerek (fogkefe, fogkrém, tusfürdő, sampon, dezodor, parfüm), törölköző, ágynemű, papucs-cipő, tányérok, pohár, bögre, evőeszközök, wc papír, gyógyszerek, mosogatószer-szivacs, papírzsebkendő, tartós élelmiszer - én mindig vittem be tejet, gabonapehelyt, kakaóport, májkrémet meg ilyeneket, füzetek, könyvek, aztán nagyjából szerintem ennyi
2021. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mobil-net... Ahol én voltam kolesz hat évig, kegyetlen gyenge wifi volt, infromatikusként szinte haldokoltam bennt.

Amit az első válaszoló írt, azok teljes mértékben elegendőek :D

2021. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Óvszert… sokat. 👍
2021. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Jah, az nagyon fontos #3-as... Össze-vissza b*sznak egy koleszba (jezussom, vannak még suta emberek...)
2021. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztálkodó szerek, törölköző, ruha, alvós ruha, mosószer, öblítő, sok kaja (Pl.: konzerv, zacskós leves, minden mai sokáig eláll), gyógyszerek (pl.: Lázcsillapító, fájdalomcsillapító, hogy addig kibírd amíg haza nem mész, ha beteg lennél), fertőtlenítő szert (én ilyen helyen pl lefújom vele az ágyat, mosdóba is viszem stb), ha sportolsz akkor ahhoz a sportfelszerelésed, fésű, fehérnemű, fűszerek (só, cukor minimum), én szoktam vinni ilyen helyre kispàrnàt, meg saját takarót is, wc papír, papírtörlő, tisztítószer, törlő, pulóver. Nem tudom milyen szakmàn leszel, de ha olyanon, akkor lehet kelleni fog munkás ruha, munkás bakancs, kesztyű stb. Nekem pl burkoló szakmán ezek kellettek.
2021. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!