Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik jobb iskola? Miskolci...

Melyik jobb iskola? Miskolci Szemere vagy kazincbarcikai Surányi?

Figyelt kérdés
Gépjármű mechatronikai technikus szakma érdekelne. Melyik iskolába érdemes menni? Hol jobbak az oktatók?
2021. júl. 8. 23:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Esti, felnőtt képzésről van szó.
2021. júl. 8. 23:54
 2/6 elistvan ***** válasza:
100%
Én anno jártam a szemerébe 5-6. évre technikusura infó szakra. Szerettem mert korán kezdtünk 5 perces szünetek és hamar végeztünk. Igaz 8 éve végeztem. Van rokon ott idén érettségizett, és nincscelájulva az oktatás szinvonalától igaz ő kozmetikusira járt. Sajnos minkét helyen olyan a helyzet mint a fordított zongorabillentyűk. Néhány fehér a sok fekete között. Utóbbit onnan tudom, hogy Kazincbarcikán dolgozom és látom milyen alakok szállnak le és mennek át oda a miskolci buszról a Surányiba. Egyébk~bt 2x voltam már ott kisérőként nyílt napon. A vezetőség kedves a suli jól felszerelt.
2021. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a nappali része a dolgoknak elég tré, de jártam már gyűjtőbe estire, és annak az esti része elég jó volt(egy darab normálatlan ember sem járt hozzánk). Ezért kérdeztem, hogy főképp az oktatás színvonala milyen, de írtad, hogy nem vagytok tőle elragadtatva... Köszönöm a választ! Jöhetnek még.
2021. júl. 10. 16:04
 4/6 elistvan ***** válasza:
Nő igen, az esti képzés teljesen más. Ott már más a motiváció.
2021. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj a surányi az akárhogy nézzük barcika szégyene ( a Don Bosco után persze) bárki aki o da ment megbánta szóval a szemerét ajánlom ha még aktuális
2021. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Don Bosco-ba járnak ismerőseim, és dicsérik. Én is meglepődöm ezen, de elvileg jók a tanárok, elég felszerelt az iskola is, stb. Csak a tanulókkal van probléma ugye, mert gyűjtő suli...Egyébként beadtam a jelentkezést a Szemerébe. Köszönöm a választ!
2021. júl. 18. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!