Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai Egyetem ipari...

Az Óbudai Egyetem ipari termék és formatervező szakára a leendő első évesnek milyen eszközöket érdemes beszerezni? Gondolok itt olyanra, mint laptop , füzetek, műszaki rajzlapok, speciális ceruzák vagy egyéb dolgok!

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Időben el fogják mondani.

Nyilván egy számítógép ma már alap....

2021. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, ezt tudom. A választék meg most nagyobb mindenből.
2021. júl. 9. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Komolytalan....


Most tényleg azt akarod mondani, hogy szeptemberben nem lehet majd kapni rajzlapot vagy ceruzát? :-DDDD

2021. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves ember lehetsz.....
2021. júl. 9. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki egy ilyet kérdez az nem komolytalan, szimplán jobban bele éli magát a helyzetbe. De, hogy a kérdésre is válaszoljak. Először is elengedhetetlen egy jó laptop a grafikákhoz, nyilvánvalóan kell jobb minőségű ceruzákat is beszerezni. Rajzlapból pedig elég sok fog kelleni :D
2021. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Kizártnak tartom, hogy szeptemberben a nevezett EGyetemen kezdi....


Álmodozik valamiről... és valóságnak hiszi....


Ha valóban felvették volna (még nem is hirdették ki az eredményeket...), akkor tudná, hogy hol lehet _megfelelő_ helyen keresni ilyen információkat.


Egyértelműen NEM a GYK-n....

2021. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nem magamnak kérdezem 😁 És tévedsz abban, hogy én álmodozom a dologról. Bőven több pontja van, mint ami oda kell.... a lányomnak.Keresrem információkat, hogy mégis mit érdemes beszerezni, de úgy látszik béna vagyok. Ha már témánál vagyunk, most tudnám olcsóbban beszerezni a dolgokat neki is, hamár érdekel téged a kérdés feltevés oka. Te ha segíteni nem tudsz vagy nem akarsz, inkább ne írj semmit.
2021. júl. 9. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Tanártól függ!


Majd a lanyod beszerzi magának. Nem kell pelenkazni 19évesen....

2021. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz aztán tényleg semmi közöd, hogy ki mit vesz meg kinek. Igazi bunkó vagy.
2021. júl. 9. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!