Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor ha 250 óra...

Mi van akkor ha 250 óra helyett 300 órát hiányzok az iskolában?

Figyelt kérdés
Igen, most ez nem számít, de érdekel milyen következményei lehetnek.

2021. júl. 12. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

HiányzoM


Szerintem a magad érdekében, járj be inkább

2021. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Osztályozó vizsga minden tantárgyból.


Ha jól tudom, ha van elég jegyed meg néhány dolognak eleget tettél, akkor elvileg nem kéne, de az esetek nagy részében megírtják szerintem akkor is, sajnos.

2021. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztályozó vizsgát kell tenned majd, bár erről döntenek külön egy megbeszélésen. Előfordulhat, hogy nem kell minden tárgyból, ha mondjuk van elég jegyed. Nyilván, egy kiváló tanulót, akinek van elég jegye majdnem mindenből 251 órával még nem fognak mindenből kiírni osztályozóra, csak abból amiből nincs elég jegye. Bár ez ritka eset, mert aki ennyit hiányzik annak általában jegye sincs szinte.
2021. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont 251 órát hiányoztam, mentális egészségi állapotom miatt. Nem húztak meg semmiből. Sőt 4,71 a tanulmányi átlagom
2021. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!