Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin melyik szigorlat a...

Orvosin melyik szigorlat a legnehezebb?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Amelyiken megbuksz
2021. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vantel ***** válasza:
23%
Attól fűgg,hogy mennyire szigorú a szigorlat!
2021. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Anatómia
2021. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az anatómia, de én a mikrobiológiával is megszenvedtem. A biokémia, élettan, patológia, kórélettan szigorlatok sem egyszerűel.
2021. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes, hogy még senki nem tette bele a felsorolásba a farmakológia szigorlatot, az is megér egy misét.
2021. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az anatómia volt. Azzal majdnem megcsúsztam, augusztusi előrehozott vizsgán sikerült teljesítenem, és elkerülni, hogy miatta később fejezzem be a tanulmányaimat. Nem is az anyag hihetetlen mennyisége, hanem a vizsgastressz, amit okozott...de igazából harmadév végéig minden szigorlat nehéz, és mindegyiken van, aki megcsúszik. Pl. volt, aki szépen vette az akadályokat mindenből, és ott csúszott el, hogy a patosz és kórtan mellett "beáldozta" a mikrobiológiát, és ez került plusz évébe. Még a farmakológia (gyógyszertan) amit ki lehet emelni, hogy visszaidézi ezeket a korai szigókat nehézség meg stressz szempontjából. Van egy olyan mondás, hogy ha megvan az anat, már tudni, hogy orvos leszel, ha megvan a gyógyszertan, azt is tudni, mikor. :D Amúgy egyiken sem törvényszerű megbukni vagy csúszni, vagy szenvedni miattuk. Ezek csak a nagy átlag megfigyelése alapján felállított vélemények.
2021. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a farmakologia katasztrófa volt. Úgy éreztem 20 évet öregedtem miközben készültem rá, pedig alapvetően nem voltam rossz belőle, sőt még szabvalt is felvettem hogy jobban menjen.

Az anattal nem szenvedtem ennyit, de azt kifejezetten szerettem, főleg az idegrendszert, anatbol pl elsőre otosre szigorlatoztam, míg farmakologiabol megbuktam, szerencsére csak 1x de mikor utána újra neki kellett állni tanulni, hogy 1 hét múlva meglegyen azt hittem idegösszeroppanást kapok. De nyilván ez egyenfuggo, én nagyon örültem mikor végre tulestem rajta, míg anatbol simán lenyomtam volna meg egy 2 évet, örömmel tanultam az osszes órára belőle;) az élettan is nehezebben ment nekem mint az anat, tehát lehet velem van a probléma😂

2023. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anat és bikem is katasztrófa szerintem, foleg mikor egy vizsgaidoszakban volt mindkettőből szigorlat☠️ én anno anatbol megbuktam és annyira nem volt időm felkeszulni rá már januárban, hogy vizsgakurzuskent vettem fel végül és masodev végén csináltam meg, szerencsére nem csúsztam és akkor meglett elsőre negyesre de baromi stresszes időszak volt. Ezután jött csak a bikem ami ugyan meglett, de csak c vizsgára, kétszer buktattak meg szigorlati és úgy éreztem a világ is osszedolt, abban a vizsgaidoszakban költöztem el otthonról a baratomhoz ami nem lett volna rossz így leirva elsőre, csak hogy nem önszántámból menrem hanem az itthoni családi problémák miatt, és hónapokig nem beszéltem az otthoniakkal, valamint a bikem szigo annyira elvitte az idegeimet is, hogy majdnem a barátommal is szakítás lett a vége. Emlékszem mikor január 30.an mentem szigorlatozni belőle harmadjára. Pszichológushoz jártam utána nagyon sokáig. Tehát számomra ezek. Ezekhez képest az élettan nagyon egyszerűen ment, sőt még megajanlott négyest is kaptam belőle, pedig mindenki azt ecsetelte hogy nehezebb lesz mint az anat. Aha
jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!