Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eszterházy Károly Egyetem...

Az Eszterházy Károly Egyetem vízilabda edző levelezői szakán mikor kell bejárni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Én bár nem vagyok levelezős, de volt egy jó levelezős ismerősöm, aki idén végzett.

Ez igazából, attól függ, hogy az egyetem milyen oktatást szervez a járvány miatt...

A járvány előtt a levelezősökét pénteken és szombaton jártak be.

Járvány közben nagyon ritkán, szinte alig ha be kellett járniuk. Ez a hibrid oktatás alatt volt.


Most elvileg olyasmit szeretnének (de ez még csak pletyka, hogy mennyire igaz azt nem tudom még), hogy újra hibrid oktatást szeretnének. Szóval ha ez igaz, akkor csak a gyakorlati órákra kell be menned.

2021. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. júl. 26. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!