Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek eddig a szaktársaitok...

Milyenek eddig a szaktársaitok? (Akár külsőleg amit le tudtok így random vonni,vagy ha már beszéltetek) Nálatok mindenki belépett már a csoportba?

Figyelt kérdés
Mi elég kevesen vagyunk eddig még,ami meg is lep,mert 50 valahány első helyes volt,és még 20an sem vagyunk a csoportban,a jelentkezők száma azt hiszem még nincs fent. A külsös dolgot meg nem úgy értem,hogy az alapján kell ítélni,csak szimpatikusnak tűnnek-e vagy sem.
2021. júl. 26. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a party arcok aktívak csak a csopiba. Piás, cigis képeket küldözgetnek, videókat hogy részegen énekelnek.. Pedig nem egy büfészakról van szó. Nem vagyok semminek sem az elrontója, viszont még csak nem is ismerjük egymást, és szerintem ez elég gáz így.

Reménykedem hogy azért majd én is megtalálom a társaságom.

2021. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na az komoly,basszus😳 Lehet rossz helyre jelentkeztek..véletlenül. Reménykedek én is akkor,hogy megtalálod,meg,hogy nagy létszámmal lesztek a szakodon,mert úgy még egyszerűbb,és biztosan van még aki ugyanezen a véleményen van,hogy ez így mi mégis,amit leművelnek,mert nem a volt osztálycsoportjuk. Tipikus magamutogatás és még ,,középsuliban hiszem magam" dolog,mert ott is az lett az alfa,csak egyetemen jó esetben ilyen nincs😂.

Nálunk még beszélgetőcsoport sincs,és erősen kételkedem abban,hogy a kezdésig lesz-e,vagy csak úgy egyáltalán lesz.

2021. júl. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!