Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom beállítani, hogy...

Nem tudom beállítani, hogy aktív legyen a félév, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most kezdeném meg az első félévem az Óbudai Egyetemen. A tájékoztatóban azt írja, hogy "Határidő: a tájékoztató értesítésünk kiküldését követően azonnal, de legkésőbb 2021. augusztus 14-ig.", viszont ha rányomok a kis + jelre, akkor minden lehetőség szürke, valamint ha rá is nyomok a beiratkozásra nem történik semmi. Mi lehet a baj, mit tegyek?
2021. júl. 28. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Valószínűleg először személyesen be kell iratkoznod és akkor lesz/lehet aktiválni a félévet.

Az aug 14. nem a neptunos belépés határideje lenne?

2021. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem kell először személyesen beiratkozni, és az aug 14 az kifejezetten a beiratkozáshoz tartozik.

"II. Beiratkozás (Aktív vagy Passzív félévre)

Határidő: a tájékoztató értesítésünk kiküldését követően azonnal, de legkésőbb 2021. augusztus 14-ig."

2021. júl. 28. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Vannak dolgok amikor meghülyül a neptunk ezt altalaban eleg korán megtapasztaljak a diakok :)

Két opció lehet még másnál se elérhető (ha ismersz szaktarsat kerdezd meg) a masik hogy nalad van galiba. Nalumk volt hasonló problema mar a szakosodásnál, amikor fele évfolyam tudta használni a funkciót fele nem. Ha utóbbi all fenn beszélned kell a TO-val nálunk ők tudták megoldani (számíts arra hogy nem mindig vannak a helyzet magaslatán a dolgoknak sok türelem kell).

2021. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Írj a tanulmányi hivatalnak.
2021. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a hülye kérdést, de hol érhetem el őket? Az egyetem oldalán fel volt sorolva néhány név elérhetőséggel, közölük melyik lenne, akivel tárgyalnom kell?

Ja, Neumann János Informatikai kar

2021. júl. 28. 10:31
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Tel.: +36-76-516-411

Iroda: 4/102

Email: ersek-szugyiczki.aniko@gamf.uni-neumann.hu

Érsek-Szugyiczky Anikó---tanszéki ügyintéző

hívd fel és majd eligazít

2021. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ez valami kecskeméti egyetem elérhetősége volt.

2021. júl. 28. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hatos összekeverte a kecskeméti és a budapesti intézményt. [link] ez tartozik hozzátok. Szépen elolvasod melyik ügyintéző mivel foglalkozik és megnézed mikor van lehetőség felhívni a kiválasztott delikvenst aki tudd majd neked segíteni. El kell olvasni és értelmezni kit tudsz felhívni az ügyben.
2021. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!