Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a Neptunba?

Figyelt kérdés
Sikerült bejutnom a Debreceni egyetemre és tegnap este kaptam egy emailt amiben tudatták velem a Neptun kódomat, illetve hogy jelszónak a születési dátumomat adjam meg egybeírva szóköz és pont nélkül! Ma reggel meg is próbáltam bejelentkezni természetesen a Neptun "Hallgatói/Student" részében,azon belül az "Azonosító" részlegbe ezt a bizonyos kódot írtam, a "jelszó" részlegbe pedig a születési dátumomat az előírtak alapján! De sajnos nem enged belépni, a következő szöveget írja ki: "Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó.", az elírás lehetősége teljes mértékben ki van zárva, azon gondolkoztam hogy lehet hogy a belépés előtt regisztrálnom kéne az oldalra, de sehol sem találom hogy hol lehetne regisztrálni az oldalon belül, meg ha jól tudom ez az oldal nem is igazán így működik. Ha valaki esetleg tudja hogy mit csináltam rosszul vagy meg tudná mondani hogy ebben az esetben kikkel érdemes felvenni a kapcsolatot (akár telefonszámmal együtt) hogy a probléma orvoslásra kerüljön, azt nagyon szépen megköszönném.

#egyetem #Debreceni Egyetem #Neptun #Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó.
2021. júl. 28. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos en nem debreceni vagyok de nálunk Neptunos problemakkal mindig a karunkhoz tartozó TO-hoz kell fordulni.
2021. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Úgy próbáld beírni a jelszavadat, hogy NeÉÉÉÉHHNN vagyis a születési éved, hónapod és napod elé írd, hogy Ne

2021. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Válaszoló: Értem, akkor holnap majd felhívom az egyetemet.

2.Válaszoló: Sajnos így sem működik. :(


Ha majd lesznek fejlemények és változások akkor majd beszámolok azokról!

2021. júl. 28. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezen a linken kell regisztrálni. Ha megvolt, majd meg kell adnod egy felhasználónevet. Én a nevemet adtam meg 2 számmal a végén, hogy lényegretörő legyen.

2021. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4.Válaszoló: Köszönöm szépen a segítséget, a linken keresztül sikerült regisztrálnom és létrehoznom egy profilt és azzal már be tudtam lépni a NEPTUN rendszerébe.
2021. júl. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!