Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gyakori laptopot...

Mennyire gyakori laptopot használni egyetemeken? Azon jegyzetelni stb (Közgazdasági szakokon főleg)

Figyelt kérdés
Még gimnazista vagyok

2021. júl. 29. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lelked rajta igazából senki nem szól érte semmit, de elég kényelmetlen, ugyan én nem gazdasági szakon vagyok, hanem műszakisabb szakon, de matekos tárgyak vannak itt is ott is, és pl. a képleteket elég lassan/nehezen lehet leírni. Akiket láttam géppel eddig órán, azok nagy része csak játszott/facebookozott, szóval annak nem sok értelme volt, viszont, ha tudsz laptopon jegyzetelni és az neked gyorsabb, akkor tégy így. Viszont nálunk a gyakorlatokon (infós szakon vagyok), pl. volt gép, nem kellett saját, a matekos gyakokon viszont mindenki füzetbe írt például.
2021. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!