Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-sek! Ti mentek gólyatáborba?

ELTE-sek! Ti mentek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs kedvem ehhez és nem vagyok elég nyitott az ilyen eseményekre, de a StartBIT magazinba azt olvastam, hogy mentorokat ott lehet megismerni.

2021. júl. 29. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Én voltam anno (ÁJK), életem legszarabb élménye volt. A mentorok a mi piánkat dézsmálták, nem voltak programok, direkt fél adag kaját rendeltek a HÖK-ösök, hogy a különbözetet lenyúlják. Nagyon drága volt, és cserébe sz*r.


Utána jártam a Károlira is, ott egész jó volt a GT, igaz oda normális, empatikus szervezők is kellettek.

2021. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is voltam pár éve (PPK), és nálunk jó volt. Én sem akartam először menni, mert nem vagyok az a barátkozós típus, de aztán rábeszélt a család/barátok. Végül egész jól sikerült szerintem. Voltak csapatjátékok, este meg buli. Semmi nem volt kötelező, nem "kényszerítettek" megalázó dolgokra, mindenki abban vett részt, amiben akart. Sokféle ember volt, így meg lehetett találni azokat, akik hozzád hasonlók. Voltak, akik este végig ittak és buliztak, mások meg egy kis táncolás vagy esti beszélgetés után elmentek aludni. Úgyhogy semmiféle nyomást nem éreztem, és jól szórakoztam esténként. A szervezők mind jófejek voltak, igyekeztek mindenkinek a kívánságait, problémáit figyelembe venni, és segíteni, esetleg tanácsokat adni a sulival kapcsolatban. Sok táborban voltam korábban is, úgyhogy nem mondom, hogy ez a gólyatábor volt a legjobb, de most is elmennék, ha újra abban a helyzetben lennék.
2021. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen (BTK)
2021. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem (BTK)
2021. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Még filózok (GTI)
2021. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kihagyom (GTI)
2021. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem voltam anno. TKK. Nem bántam meg, nem maradtam le semmiről.
2021. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

GTI-s vagyok, mesteres, így eléggé filózok rajta én is. Állitólag 600 fős a tábor, de az idén felvettek jóval ezer felett vannak, plusz a keresztfélévesek (mint én), így nem mindenki fér be az biztos.

Ami engem leginkább visszatart az az, hogy nem tudom lennének-e szaktársak vagy eleve mesteresek.

2021. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8#-as, én is GTI-s vagyok, vezetés-szervezés mesteren kezdek szeptemberben és ugyanezen filóztam, hogy lennének-e szaktársak gólyatáborban (vagy egyáltalán mester képzésesek), érdemes-e menni.. de nem tudtam már jegyet venni, szóval én nem leszek ott. Te mész végül?
2021. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Sajnos nekem is azt írja, hogy elfogyott már. Biztos jó élmény lenne amúgy, félek, hogy év közben megint semmi program nem lesz ezen kívül.
2021. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!