Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fizetős FOSZK megéri?

Fizetős FOSZK megéri?

Figyelt kérdés
érdemes önköltséges foszk ra jelentkezni potfelvételin?
2021. júl. 29. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2021. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mezőgazdasági foszk
2021. júl. 29. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem éri meg.
2021. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van olyan foszk ami megérné fizetösen hogy utána alapképzésen folytassam?
2021. júl. 29. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem államiban gondolkodsz? Foszkért én nem fizetnék
2021. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát mert nem indul most pótfelvételin
2021. júl. 29. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges elkezdeni,főleg így hogy nincs is elképzelésed,csak választanál valamit gyorsan.. Alapképzéshez nincs emelted/elég pontod? Milyen irányvonal érdekelne? Jó lenne ezeket tudni. Illetve hogy melyik egyetem/egyetemek jöhet(nek) szóba.
2021. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs emeltem és a mezögazdaság irány érdekel és úgy tervezném hogy átjelentkeznék alapszakra utána
2021. júl. 29. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha alapszak a cél,akkor inkább csinálj egy emeltet. Én a helyedben most sehova nem jelentkeznék,hanem még most nyáron elkezdenék tanulni és tavasszal csinálnék pl egy biosz/föci vagy amit elfogadnak emeltet és mennék alapszakra kövi szeptemberben.
2021. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Az átjelentkezés csak akkor működik, ha elvégezted a FOSZK-ot és felvételizel. Ahhoz 4 félévnyi tandíjat kell fizetned.


Ha kihagysz egy évet és jövő tavasszal emeltezel, akkor felvételt nyerhetsz állami finanszírozású alapképzésre, amivel még hamarabb is végzel, mint FOSZK után, ráadásul ingyen. Közben pedig akár dolgozhatsz is. Hát nem jobban megéri?

2021. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!