Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középszintű 3-as matek érettsé...

Középszintű 3-as matek érettségivel pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Inkább ne.

Vagy gyúrjál rá a matekra.

2021. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se, elsoevben van azert magasabb szintu matek, derivalas, integralas.
2021. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg nyugodtan próbáld meg... Én is pénzügy és számvitelen vagyok az ELTE-n és MINDENKI próbált róla lebeszélni egy gyenge 4-es matek érettségivel. Rengeteget tanultam az első két félévben, sokszor volt, hogy azt mondtam hagyom a fenébe, de tudtam, hogy ez érdekel, szóval felszívtam magam és csúszás nélkül sikerült minden tárgyam. :)


Szóval ne foglalkozz senkivel, ha szorgalmas vagy és hajlandó vagy több energiát belefektetni, akkor úgyis sikerülni fog.

2021. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha ez érdekel mindenképpen próbáld meg. Én kettes közép matekkal vágtam neki. Persze nem volt könnyű, nagyon sokat kellett pótolnom és készülnöm, meg jártam tanárhoz, de végül az első év végén (félévkor buktam) négyes lett a Matek első rész. A Matek II.-őt is meg tudtam csinálni, igaz az gyengébb lett.
2021. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok, hiába pontozott le bárki is, az utánam válaszoló is ugyanezt irta. :)


Szóval hajrá kérdező, vágj csak bele!

2021. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!