Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetőség van kollégiumi...

Lehetőség van kollégiumi támogatásra a félárvaságom miatt?

Figyelt kérdés

Már elküldtük postán a jelentkezést a sima kollégiumit, egyetem miatt. Viszont késő láttam hogy van valami féle szociális támogatás.

Az járna nekem mert félárva vagyok? Illetve ha igen ezt később tudnám igényelni? Mármint hogy olcsóbb legyen a koli.


2021. aug. 5. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt csak akkor tudja valaki megmondani, hogy mikor tudod igényelni, ha leírod, hogy melyik egyetemről van szó, mivel mindenhol mások a határidők, az ügyintézés menete, stb.

A félárvaság miatt jó esélyed van szociális ösztöndíjra. A koli nem lesz olcsóbb, de a havonta járó összeget akár a koli díjra is költheted (ha kijön belőle).

2021. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!