Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak olyan tandíjMENTES...

Vannak olyan tandíjMENTES iskolák amik más szemlélettel tanítanak?

Figyelt kérdés
Alternatívabb szemlélettel

2021. aug. 12. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem
2021. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Alternatívabb"

Oszt' az milyen, keziccsókolom? Az "alternatív, ha elkezdjük értelmezni, hasonlító melléknév. Valamihez képest alternatív. A hasonlító melléknevet mégis hogyan szeretnéd ragozni? Nem csak úgy egyszerűen más, mint az alternatív, hanem még jobban eltér? De mitől tér el?

Először azt kellene tudnod, mégis mire vágysz, milyen szemléletű iskolát keresel. Utána lehet kérdezni, hogy van-e ilyen.

2021. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ohh igaz!

Hát arra gondoltam, hogy nem ennyire “régi módi” a rendszer, hanem pl tök elfogadóak a tanárok és izgalmasabban vannak megtartva az órák mint az államiban

2021. aug. 12. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen? Nyilván nem.
2021. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez nem olyan nagy elvárás hogy pl sokkal elfogadóbb a közösség és lazább
2021. aug. 12. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Művészeti szakgimik szoktak ilyesmik lenni. Tele színes hajú/kormű/sminkű gyerekekkel, különböző szexualitásokkal. Nem mind természetesen, de ezekben szokták hagyni kibontakozni a diákok kreativitását ilyen módon is. Az oktatásról nem tudok mit mondani, az mindenhol eltér.
2021. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Én hallottam egy ilyen gimiről. Gyermekek Háza, állami fenntartású alternatív gimnázium:

[link]

[link]

2021. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy egy ilyen alternatív iskolába szeretnél járni?


Tudod,ezek az iskolak pont nem az okos és valamiben tehetséges gyerekeknek lett kitalálva.


Jóformán nem tanulnak ezekben semmit sem,csak szinezgetnek meg játszanak,kész.

De ez az életben édes kevés lesz!

2021. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!