Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell erről nyilatkozni...

Hogyan kell erről nyilatkozni írásban?

Figyelt kérdés
Önköltségesként kezdtem az egyetemen de az idei félévben pályáztam állami helyre és át is vettek, viszont kaptam egy levelet hogy nyilatkozzak írásban, hogy elfogadom-e ezt. Tudom, hogy hallgatói nyilatkozatot (szerződés) kell aláírni, de nem küldtek semmi ilyet. Ilyenkor mi a teendő, valakinek volt már tapasztalata?

2021. aug. 13. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem?
2021. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miskolc - GTK
2021. aug. 13. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
már rég nem tolják az orrod alá a szerződést. mikor azt a nyilatkozatot (vagy ha támogatottra vesznek fel: a beiratkozást) aláírod, azzal egyben a hallgatói nyilatkozatot is aláírod. 2012ben még megkaptuk az egész paksamétát, 2017ben már semmi, a beiraktozással "írtuk alá" azt is.
2021. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A TO-hoz kell fordulni ez ügyben, mivel ezt a szemeszter kezdetéig alá kell írni és a nyomtatvány náluk van.
2021. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!