Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan szedi mindenki ezt a...

Honnan szedi mindenki ezt a szept. 15-i dátumot az online oktatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nyilván nem pincében élek, de én hiába kerestem rá bárhol, még csak spekuláció szinten sem találtam ezzel kapcsolatban semmit.


+1 szerintetek, az EGYETEMeken várható online/hibrid oktatás?



2021. aug. 15. 03:32
A kérdező szavazást indított:
Hibrid oktatás
Online oktatás
Egyik sem
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Tavaly is szeptember 15-tel volt iskolazárás, valószínűleg innen veszik.
2021. aug. 15. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell sehonnan "venni", elég egy embernek kitalálni és leírnia, aztán az "Egy bolond százat csinál" automatikusan működésbe lép.
2021. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
#1 Hülyeség, november 11-el volt iskola bezárás
2021. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Értsétek meg hogy érkezik még a Pápa.

Én is egyetemista vagyok, és ameddig a Pápa itt van addig a kollégium lefoglalt a személyzet által és addig ki lettünk rendelve online-re.

Szóval szeptember végéig még nyitva kell maradnunk mindenképpen.

Erre van forrás, és érv is. Ameddig a 15-re nincs semmi.


Egyetem online lesz fixen, már csak idő kérdése és berobban a delta ami világ szerte pusztít beoltottság mellett(van ahol 100% mellett sem tudták megállítani)

2021. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Valamelyik hülyegyerek gondolom kitatálta ezt a szeptember 15.-és kis sztorit,azt a többi meg tovabb terjesztette.
2021. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Tavaly november 11-én zártak be az iskolák, akkor is csak a középiskolák meg a felsőoktatási intézmények. Szeptember 15-én tették kötelezővé a maszkviselést a tömegközlekedésben, meg ha jól emlékszem zárt térben
2021. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Szeptember 15-én nem lesz online oktatás. Csak a maszviselést teszik kötelezővé, ahogy a #6-os is írja.
2021. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Sehonnan. Ez olyan pletyka, mint anno, hogy "hermetikusan lezárják Budapestet". Valakinek kipattant az agyából és irkálja mindenhova. Szeptember összes napja fel volt már sorolva lassan itt a gyakorin, hogy akkor tutibiztos de 100% hogy online oktatás lesz.


Én mondok egy merészet: Nem lesz egyáltalán online oktatás.

2021. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

“ A megbízott és kirendelt országos kórház-főparancsnok és országos kórházfőparancsnokhelyettes tevékenysége, valamint a kórházparancsnokok kórházparancsnoki és intézményparancsnoki tevékenysége 2021. szeptember 15. napjáig szünetel – derül ki a Magyar Közlönyből.”


[link]


Ebből hiszi mindenki azt, hogy online oktatás lesz szept. 15-től, de semmi köze hozzá.

2021. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

"Honnan szedi mindenki ezt a szept. 15-i dátumot"

Tiltakozom!

Soha nem mondtam/nem írtam ezt - mégsem érzem magam 'senkinek'.

2021. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!