Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági matek 1,2 egyetemi...

Gazdasági matek 1,2 egyetemi matek gyakorló feladatot hol találok?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számvitel leendő hallgatójaként keresek olyan oldalt, ahol tudok ismételni esetleg... 5 éve érettségiztem (más szakirányon tanultam, dolgoztam) és most szeretném megcsinálni ezt a szakot kissé le vagyok maradva szerintem...ezért keresek olyan oldalt/ oldalakat ahol fel tudok valamelyest zárkózni, hogy ne legyen annyira mély víz mondjuk a gazd. matek és hasonló bukó tárgyak
2021. aug. 16. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mateking.
2021. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2021. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gazdmatek egyáltalán nem vészes, ha az alapvető középiskolai tananyag megy. Függvények, algebrai átalakítások, AZONOSSÁGOK, kis halmazelmélet, egyenletek (másodfokú is). Inkább ezeket nézd át, minthogy neki menj egy deriválásnak.
2021. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igazat megvallva sosem voltam "lángész" matekból de mindig sokat gyakoroltam, nem szerettem volna lemaradni... de mivel már régen voltam középiskolás rám fér bőven az ismétlés.

2021. aug. 17. 18:22
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 tudtommal deriválás is van a gazd. matekon
2021. aug. 18. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem azt írtam, hogy ne tanulj deriválni, hanem azt, hogy ne azzal kezdd. Ismételd át a középiskolai algebrát, amit fent írtam, mert majd az fog kelleni a deriváláshoz is, meg egyébként mindenhez.
2021. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a segìtséget! :)
2021. aug. 19. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!