Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskola félbehagyása. Ilyen...

Főiskola félbehagyása. Ilyen esetben milyen szabályok vonatkoznak az állami ösztöndíj visszafizetésére?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt kell? Mikortól kell elkezdeni visszafizetni? Mekkora összeget? Valaki tudna segíteni összefoglalni a tudnivalókat? Kérlek segítsetek...

2021. aug. 16. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell visszafizetni, le is dolgozhatod.
2021. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha normál képzés esetén egy félév után otthagytad, osztatlan képzés esetén pedig két félév után hagytad ott, akkor nem kell visszafizetni. Illetve ha meghatározott időn belül kezdesz el egy másik képzést, akkor sem. Meg ahogy már előttem is írták, kérheted, hogy ledolgozd.
2021. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, Eduline-on elég jól összefoglalták, most hirtelen ezt találtam: [link]
2021. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!