Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik középsuliba/középsulikba van rendészeti képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már most azon gondolkozom hogy lehet már kb szeptemberbe sulit szeretnék váltani mert a suli ahova felvettek nem nagyon szimpatikus. És lehetséges hogy rendészetre mennék tovább mert az a szak nagyon tetszik nekem.

És amúgy lehetőség ugye hogy szeptemberbe még középsulit váltsak? Ha váltok akkor majd kellenek 8 osztályos jegyeim vagy a felvételim eredménye?

Előre is köszönöm a válaszokat☺



2021. aug. 16. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Hova vettek fel? Árpádban van tudtommal Honvéd kadét képző. Inkább hadseregbe menj szerintem, mint rendőri irányba. Amúgy az Árpád az egyik legrosszabb iskola a városban. Ismertem olyanokat akik NKEn rendészeti szakokra jelentkeztek. Ők se valami okos emberek. Nem ajánlom, hogy rendőrnek menj. Én is az akartam lenni ennyi idősen, hogy majd nyomozó leszek, és elkapom a sok bűnözőt. Ahogy nőttem fel és jobban átláttam a világ működését, rájöttem, hogy a rendőrség az egyik leghaszontalanabb és legparazitább munkakör ami létezik. Korrupt az összes, és 20 évig annyit fogsz csinálni, hogy kint állsz az út egy nem látható szélén és traffipaxozol,és szivatod az embereket, mert ez a parancs. Ráadásul fos fizetésért. Ha mindenképpen olyan irányba akarsz menni ahol vannak fegyverek, katonai pályát válaszd. De katonaként is érdemesebb inkább elmenni Franciaországba és belépni az idegen légióba. Ott még meg is tanítanak lőni. Magyar honvédség is vicc.


Tanulj rendesen, keress egy jó egyetemet lehetőleg külföldön, és ne legyen az államhoz közöd. Különben sose keresel majd jól, ráadásul csak szivatni fognak.

2021. aug. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!