Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan szerezhetek hitelesítet...

Honnan szerezhetek hitelesített tanulmányi értesíttőt?

Figyelt kérdés

Így szól teljesen:


2020/2021. tanév I. és II. félévi tanulmányi eredmények oktatási intézmény, jegyző által hitelesített fénymásolata.



2021. aug. 18. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Oktatási intézmény, jegyző által hitelesített.

Benne van a válasz.

Vagy bemész az iskolába és kérsz onnan, vagy lefénymásolod a nálad lévőt, a kettővel beballagsz a legközelebbi jegyzőhöz (mivel esélyes, hogy időpontot kell kérned, a suli gyorsabbnak tűnik), és hitelesítteted.

Elvileg mindkét útnak van anyagi vonzata.

2021. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de én úgy értem ezt a mondatot hogy az oktatási intézménnyek és a jegyzőnek is kell hitelesítenie, nem csak az egyiknek.


továbbá én úgy tudtam közjegyző foglalkozik ilyenekkel.

2021. aug. 18. 10:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Félévi bizonyítványt nem kapjuk meg
2021. aug. 18. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, ott van közöttük a vessző, vagy az egyik, vagy a másik.

Be kell menni az iskolába, és kell kérni hitelesített másolatot.

Én pár éve így szereztem meg nővéremnek több évre visszamenőlegesen az általános iskolai bizonyítványának a másolatát (illetve a nyolcadikosnak elég volt, hogy tanulmányait befejezte), mert én helyben vagyok, neki meg kellett volna egy képzéshez.

Akkor volt olyan 1500 forint körül, hogy előkeresték, lemásolták, hitelesítették.

2021. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. aug. 18. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!