Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanító szak mennyire nehéz...

Tanító szak mennyire nehéz levelező tagozaton, úgy,hogy mellette egy általános iskolába fogok dolgozni napközis tanítókènt?

Figyelt kérdés

Idén leszek 3.éves és àtmegyek levelező tagozatra, mivel messze lakom az egyetemtől. Napi másfél órát kellett utaznom, hogy beérjek az iskolába, majd másfél óra haza út vissza.

Úgy döntöttem, hogy levelező tagozatra megyek inkább és a helyi általános iskolába kaptam munkát. Másrészt meg családi okok is közre játszanak abban, hogy munkát vállalok.

Mennyivel lesz rosszabb így? Mire kell számítani?



2021. aug. 18. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
96%
A legkönnyebb fősulik között van.
2021. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

3. évben már dolgozol napköziben? De jó!

Én eleve levelezőn csinálom más munka mellett. Így sem mondanám kifejezetten nehéznek. Az, hogy ráadásul a munkahelyeden minden gyakorlatot meg tudsz csinálni szabadság nélkül, a legideálisabb dolog.

2021. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom nagyrészt iskolafüggő is, de nálunk azért levelezőn figyelembe veszik, hogy dolgozik mellette az ember. Mind a jelenléteknél, mind a számonkérésnél.

És hát helyben vagy egy suliban, kollégák tudnak segíteni... szerintem ennél jobb nem is lehetne a helyzet.

2021. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ami még eszembe jutott, hogy levelezőn a műveltségi területes tárgyak lehet, hogy problémásabbak lesznek. Lehet olyan művter, ami nappalin van, levelezőn nincs, így nálunk pl aki ilyet választott, annak a nappalis órákra kell bejárnia. Viszont az is megesik levelezőn, hogy 3-4 ember van csak egy művteren, az pedig ezáltal teljesen rugalmasan kezelhető.
2021. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nagynéném is így csinálta a 80as években, közben egy óvodában dolgozott. lehet te még jobban is jársz így, élőben szerzed a tapasztalatot, és a kollégáidtól kérdezni is tudsz
2021. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom nagyrészt iskolafüggő is, de nálunk azért levelezőn figyelembe veszik, hogy dolgozik mellette az ember."


Munka mellett hogy oldható meg az utolsó éves 8 hetes tanítási gyakorlat?

Én pedig nem hiszem, hogy foglalkozna azzal az iskola, hogy munka mellett tanulok. Levelezős vagyok természetesen.

2021. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Abba az iskolába lesz a gyakorlat ahol dolgozni fogok :)
2021. aug. 18. 20:19
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Munka mellett hogy oldható meg az utolsó éves 8 hetes tanítási gyakorlat?"


Az már sehogy. Remény marad, hogy utána lesz helyem valahol.

2021. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
levelezőn a szakmai gyakorlatot lerövidítik
2021. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Levelezős vagyok és ott nekem ennyi a gyakorlat, 8 hét. Nem is hallottam még erről, hogy lerövidítik. Nem tudom hogy fogom így megoldani munka mellett.
2021. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!