Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták,akik értik...

Egyetemisták,akik értik ezeket a NEPTUN-os dolgokat,szerintetek így rendben van?(pótvizsga)

Figyelt kérdés
Szóval év végén egy darab tárgyam elméleti része nem sikerült.Most tárgyfelvételkor felvettem belőle a vizsgakurzust plusz ugye van ez a szeptemberi előrehozott vizsga,befizettem a vizsgadíjat és jelentkeztem rá.Akkor még nem tudtam,hogy a félév végén is van lehetőség belőle vizsgázni 3 alkalommal,így inkább azt az opciót választanám,mert nem épül rá ebben a félévben semmi tárgyam,majd csak a következő félévtől.Tehát a vizsgajelentkezést leadtam,a vizsgakurzus megmarad felvéve.Ugye annak semmi következménye nem lesz,ha most ezt már egyszer felvettem és leadtam?Mehetek ugyan úgy félévkor vizsgázni belőle?

2021. aug. 23. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelek akkor igen, minden oké.
2021. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, majd legközelebb felveszed a másik vizsgát.

Jól tetted, ha leadtad, mert akkor azt írnák be, hogy "nem jelent meg", ami bajosabb.

2021. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!