Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van-e gólyanap az SZTE TTIK...

Van-e gólyanap az SZTE TTIK karán?

Figyelt kérdés
Haverom, aki a GTK-ra megy, mondta, hogy neki lesz gólynapja azt hiszem augusztus 3-án. Én viszont nem találok semmi ilyesmit a TTIK karon, e-mail sem kaptam róla semmi.

2021. aug. 25. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Lesz ? Augusztus 3 már elmúlt.
2021. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeptember 3* elnézést félreírtam.
2021. aug. 25. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkozás lesz. Egyébként gólyatáborban voltál? Ott is mondtak sok hasznos dolgot, de mire lennél kíváncsi?
2021. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem volt lehetőségem elmenni a gólyatáborba, mivel oltási könyvvel lehetett csak elmenni, én meg nem vagyok beoltva.

Igazából bármi fontosat meghallgattam volna, akármilyen hasznos információ jól jöhet. Illetve jó lett volna, ha pár embert megismerek.

Egyébként hogy-hogy a TTIK-n nincsen golyanap, de a GTK-n viszont van?

2021. aug. 26. 07:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nem tudom. Viszont ha teheted mielőbb adasd be az oltást, mert elképzelhető, hogy csak ezzel lehet majd órára járni, ha bevezetik a korlátozásokat, már kaptunk olyan e-mailt, amiben nem mondták ki konkrétan, de sejtetik, hogy kelleni fog a védettségi igazolvány.


De ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok, akár itt, akár privátban. 😀

2021. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy olyan lenne, hogy csak azok járhatnak órára, akik be vannak oltva. Ha olyan lesz a helyzet, akkor megint online oktatás lesz, és mindenki online lesz.. olyat nem csinálhatnak, hogy a hallgatók fele bejár órára, a többi meg nem..

De ha mégis ilyenre kerülne a sor, akkor meggondolom, hogy beoltassam-e magam, egyébként nem..

Köszi, semmi konkrét nincs egyelőre, de ha eszembe jut, akkor írok. Köszi szépen :D

2021. aug. 26. 10:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

TTIKs vagyok, tavaly nekünk sem volt ilyen. Szakestek szoktak inkább lenni, azt mi tartunk idén.

Nekem is írhatsz, ha van valami kérdésed.

2021. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!