Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun-ban hol látom hogy az...

Neptun-ban hol látom hogy az egyetem elfogadta-e a tárgyaim?

Figyelt kérdés
lassan egy hónapja elküldtem a FOKSZ tárgyaimat, hogy alapszakra fogadják el de semmi válasz e-mail-ben. Azt szeretném megtudni, hogy a neptunban hol látom esetleg hogy ott elfogadták-e már? csak nekem nem jelezték...?
2021. aug. 25. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Általában erről határozat jön és utána később kerül a neptunba, mint elismert.

Nálunk vagy júli első hetén van ülés erről vagy aug utolsó hetén, addig nincs erről eredmény. Ha jelenlegi félévre kell valamilyen tárgy, akkor azt nálunk fel kell venni és határozat után elfogadtatják és akkor felveheted azt is ami rá épül. (Legalábbis bscről-bscre való kreditátvitelben ez így megy)

2021. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem BSC-ről BSC-re szeretném hanem FOKSZ képzésen tanultam ugyanezen szak alapszakra szeretném kérni a tantárgyi felmentést, mint olyan
2021. aug. 25. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom arról is jön valamilyen határozat, ha beadtad a kérelmet.

Csak elmondtam, hogy nekem nincs foszk-os tapasztalom, csak bsc

2021. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mire megjött az eredménye majdnem volt október is. Azt tanácsolták, hogy addig járjak be, nehogy véletlenül elutasítsák, és addigra összegyűlnek a hiányzások.
2021. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jézusom... mit tudnak ennyit ülni azon a sz@ron??? azokat az órákat is ugyanugy az egyetem tartotta ugyanzok a tanárok annyi hogy én már kijártam és nem akarok ujra beülni.... ezen mit kell ennyit ülni meg gondolkozni? :|
2021. aug. 25. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos időközönként ül össze a bizottság, addig csak “porosodik” a kérelmed. Érdemes lenne megkérdezned, vagy honlapon megnézni, hogy mikor van a következő bizottsági ülés. Lehet lesz még most, lehet már csak szeptemberben.
2021. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kérelmet nem is küldtem be, mert ők írták a felvételi tájékoztatóban, hogy aki már tanult egytemen az esetleges kredit beszámításhoz az oklevél másolatát küldje be aug 18-ig ez meg is történt.

Írtam nekik e-mailt hogy kérvény szükséges-e mellé vagy ez igy elegendő erre azóta sem kapok választ.

(próbáltam telefonálni is szabin voltak.)

2021. aug. 25. 19:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!