Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig tart a gólyaavatás?

Meddig tart a gólyaavatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogok 9. - be menni és ugye gólyaavatás lesz és szivatni fognak minket amitől eléggé tartok. Meddig fog tartani ez hogy szivatni fognak minket? Egy hét? Egy hónap? Vagy esetleg egész évben? Egy ELIT Gimnázium kollégiumáról van szó.

2021. aug. 26. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk egy napo volt, de semmi durva nem történik amúgy
2021. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum egy hét. Legalábbis nálunk így volt. Nem tudok olyan suliról, ahol tovább tartana.
2021. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hozzáteszem, hogy ne ijedj meg ettől. Én közel sem elit gimibe jártam, de nem bántottuk a gólyákat és nem is volt célunk a gólyák megalázása. Tilos is megaláztató gyakorlatokat végeztetni.


Úgy képzeld el, hogy a szünetben például guggolva kellesz felmennetek a lépcsőn, vagy pókmászásban le. Tehát a hangsúly azon van, hogy az egész osztállyal végeztetnek valamilyen "humorosabb" gyakorlatot.

2021. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk az egész annyiból állt, hogy elmondattak velünk egy szöveget, hogy "én, Kiss Pista esküszöm, hogy a felsőbbéveseket mindig előreengedem a menzán, ha kérik, akkor cipelem a táskájukat, minden héten meghívom valamelyiküket kávézni..." meg ilyesmi baromságok. Aztán persze nem tartottuk be.
2021. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jó ilyeneket olvasni hogy nem történt semmi durva.
2021. aug. 26. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi kemény, ne parázz rá.
2021. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Milyen érzés 16 évesen 14 évesek között ülni az órákon?
2021. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi komoly, ne félj. Átéltem résztvevőként is és szervezőként is.
2022. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!