Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a nyíregyházi gimnázi...

Milyenek a nyíregyházi gimnáziumok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőre fogok felvételizni középiskolába és most leszek nyolcadikos. Azt már eldöntöttem, hogy gimnáziumba szeretnék menni, de azt még nem, hogy melyikbe menjek. Tudnátok pár mondatot írni a nyíregyházi és környékbeli gimnáziumokról ? (pl. Arany, Vasvári, Kölcsey)


A másik kérdésem pedig az lenne, hogy ti melyiket ajánlanátok? Az átlagom olyan 4.6 de ez mellékes. Érdekel az informatika, a nyelvtanulás, kémia, biológia és a történelem más viszont nem igazán. Az a baj hogy eléggé visszahúzódó vagyok és nem szeretem az emberek társaságát annyira.


Azt még hozzátenném, hogy még nem szeretnék dönteni, még csak érdeklődöm mert van még egy kis időm dönteni ezzel kapcsolatban, csak érdekelne hogy ti mit gondoltok.


A válaszotokat előre is köszönöm! :)



2021. aug. 28. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jok.

Kölcsey

2021. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felvételi esélylatolgatáshoz ajánlom ezt a táblázatot, bár csak 4 nyíregyházi gimnázium van benne. (Bethlen, Kölcsey, Krúdy és a Zrínyi)

[link]

útmutató: [link]

2021. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes rákeresni ezekre a gimikre a gyakorin. Van fent néhány vélemény.
2021. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!