Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi tapasztalatotok a Computer...

Mi tapasztalatotok a Computer School Budapesti iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A százados utcában található, XIV. kerületben.

Általános rendszergazdai OKJ képzésre jelentkeztem, de nem tudom mennyire jó a suli. Ismeri valaki?

Itt a suli honlapja: [link]


2010. aug. 30. 14:40
 1/6 Erla válasza:

Szia! Az én érdeklődésemet is felkeltette a suli. Tudnál vmi véleményt írni róla így 2 év elteltével? Mire jelentkeztél amúgy?


Válaszodat előre is köszi! :)

2012. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bebemanoo válasza:
Bocsi,én most kezdem el keresztféléven,bár már beiratkoztam,de érdekelne a véleményetek,úgy látom lett tapasztalat.:)
2013. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És most tapasztalatok? 2014 februárban szeretnék kezdeni keresztfélévben.
2013. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Pesten lévő tagintézményről nem sokat tudok, de a miskolci egy kalap szar, bár olyan nagy eltérés nem lehet. Pozitív tapasztalat semmi. Félreértések elkerülése miatt, 4-5 végzős vagyok web-programozáson, ami elvileg felsőfokú szakma. Semmit nem tanítanak. A pestiről sok negatívumot nem hallottam. A miskolcitól tuti jobb :D
2014. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok. Én oda járok másfél éve.. az első évben az igaz, hogy nem tanultunk túl sokat, de azért volt oktatás rendesen! Elmentünk több helyre is az osztállyal (pl Menő múzeum) en gyógymasszőr képzésre járok. A tanárok nagyon aranyosak, de követelik a tanulást. A gyakorlati hely is jó! Tiszta, színvonalas iskola.

Rossz véleménye a suliról általában azoknak az embereknek van, akik nem járnak be!!!!!! Van hátra fél évem az iskolából... sokat kell tanulni, DE nagyon erős suli. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2014. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó! Látom pont ma írtál :D

Nappalis vagy estis vagy ? Milyen a gyakorlat a suliban ?

2014. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!