Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bezárják az...

Szerintetek bezárják az iskolákat?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert pl Török országban azért harcolnak hogy az általános iskolákat nyitva tudják tartani.

2021. aug. 29. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ milyen iskoláról van szó. Az egyetemek hibrid oktatásban lesznek sok helyen, a közép-és általános iskolák pedig nem zárnak be.
2021. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. nem értem mit szeretnél mondani, eddig még nem írtam ki ilyen kérdeést és mielőtt kiírtam volna azelőtt megnéztem hogy van e hasonló kérdés és még nem volt.Ja és nekem nincs 2 napom mert nem járok iskolába már. 😉


Azért nekem piszkálja a csőröm, tavaly is azt mondták hogy nem fogják bezárni aztán meg mégis.

2021. aug. 30. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Nincs ilyen kérdés?😮Naponta többször megkérdezik. Természetesen ma is. A tegnapi a tiéd, és ott van szép sorban a többi. Egyébként, ha lejjebb görgetsz, ott is mutat párat.
2021. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké főnök😮
2021. aug. 30. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!