Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vigyek a tanévnyitóra?

Mit vigyek a tanévnyitóra?

Figyelt kérdés

Sziasztok,holnap megyek a Gyori Kovács Margitba tanévnyitóra, de nemtudom, hogy mit vigyek, mivel a pasi, aki mondta, hogy mit annyit mondott, hogy enni inni, de ez csak tanévnyitó, és amúgy is olyan fura volt, ezért ha valaki holnap megy oda tanévnyitóra o mit visz?

Vagy ha valaki oda jár járt mit vigyek?

Elore is köszi a válaszokat.

És még annyi, hogy kell fehér ing, vagy valami ilyesmi?



2021. aug. 31. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
🤦‍♂️
2021. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Ez valami gyűjtősuli? Nekem az jött abból amit és ahogyan írtál.

Szokott lenni amúgy tanítás szeptember 1-én mindenhol, szóval pakold szépen az iskolatáskádat össze.

2021. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért tanítás nem szokott lenni a legtöbb helyen. Ilyenkor általában csak osztályfőnöki órák vannak ahol megbeszélik az év fontos "pontjait". Szerintem vigyél tollat, jegyzetfüzetet, órarendet ha szeretnél, iratokat ha valami olyan papírmunka lenne.
2021. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Mint az óvoda ez az oldal...

Enni ne tanitsuk már meg a kérdezőket? Annyi ilyen idióta kérdés van...

2021. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!