Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolás diákok! Most hogy...

Iskolás diákok! Most hogy jelenléti oktatás van, hogy érzitek mi a jobb? Mégis jó volt az online oktatás? Azoknak is akik a személyes megjelenés mellett kampányoltak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Igazából a digitálist és a kontaktot is szeretem.


Mindkettő más miatt jó. A kontaktnál társaság van, találkozol a haverokkal, stb. A digitálisnál nem kell fél hatkor felkeljek, összekapjam magam, buszon tötymörögjek, üljek ott 7-8 órát, majd megint 1 órát buszozzak.


Szerintem a hibrid oktatás volt a legjobb (már akinek volt), mert az egy tökéletes középút.

2021. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Végzős vagyok egy olyan gimiben ami a lakástól 15 percre van. A két emelt érettségi miatt nekem a jelenléti oktatás jön be. 85+ százalék a cél. Én hatékonyabban tanulók ha a tanár élőben magyaráz.


Több osztálytársam szeretne online oktatást. Szinte kivétel nélkül azért mert akkor kevesebb tanóra van megtartva és számonkérések könnyebbek. A tesóm tavaly érettségizett borzasztó eredménnyel, mert az online oktatás alatt a haverjaival csak játszott. A jegyei ötösök lettek év közben mert a dolgozatait összepuskázta, majd az érettségin lebőgött. Nem vették fel sehová.

2021. szept. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WidowmakerButt ***** válasza:
100%
Nekem egyetemen sokkal jobb lenne az online oktatás, de ízlések és pofonok
2021. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint az online oktatás volt a jobb. Persze mindenkinek más miatt jó, vagy más miatt nem jó egy adott helyzet. Én például rettenetesen stresszelős vagyok, ez már sajnos az egészségem rovására ment az utóbbi pár évben. Mikor először volt márciustól online oktatás, kicsit nehéz volt bele rázódni, viszont észrevettem magamon, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok. Értem ezt úgy, hogy egyes tantárgyak óráin való részvételekor nem tört rám a pánik és a stressz, ahogy a dolgozatok írásakor sem, ami az egészségemnek eléggé jót tett. Emellett van rengeteg időm több hobbimra is, mert én alapvetően kollégista vagyok, kicsit szűkösebb keretek vannak ott, mint itthon. Én örülnék, ha vissza jönne az online oktatás, de ha nem így lesz, nem tudok ellene mit tenni, ez van. Sokan mondják, hogy szeptember közepétől vissza tér az online időszak, majd el válik.
2021. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 WidowmakerButt ***** válasza:
100%
Valahogy én is így vagyok ezzel az egésszel. Középsuliban minden nap legalább 8 órám volt, hulla fáradt voltam a hét végére, arról nem is beszélve, hogy állandóan idegeskedtem a jegyeimen, még akkor is, ha nem álltam bukásra. Valahogy nem tudok megnyugodni ha suliról van szó. Nem is értem azt a sok embert ezen az oldalon, akik lelustázzák az embert, amiért örülne a távoktatásnak.
2021. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én is szeretnék online oktatást ,mert könnyebb nekem kipihentebb vagyok alatta ,nem kell 5-kor felkelni elég csak fél nyolckor. Kevésbé stresszelek a suli miatt online-ba .Szóval én így érzek,de ha nem lesz az se a világ vége ,de amúgy szerintetek lesz?
2021. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 WidowmakerButt ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni biztosra, de ha lesz is, október végéig biztos nem várható. A vadászkiállításnak köszönhetően most úgy tesznek mintha nem lenne semmi baj, majd a kiállítás végétől várnak egy-két hetet, hogy ne legyen túl feltűnő az, hogy vártak a lezárással a kiállítás végéig.


Arról nem is beszélve, hogy mindenféle hülye variánsok jelennek meg, Izraelben pedig egyre rosszabb a helyzet, szóval előbb-utóbb hozzánk is elér ismét. Én már nem tudok hinni ennek a felhozatalnak, el se mentem oltásra, főleg hogy mindig mást találnak ki, amiért az oltás nem elég stb.


Csak idő kérdése, és megkapjuk a választ az online oktatásra, bár az előző években is hangoztatták, hogy nem lesz lezárás, és mégis lett. Majd meglátjuk

2021. szept. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az iskola vezetősége állítólag eldöntötte hogy akármi is lesz, mindenképpen kontakt oktatás lesz. Az indok? Most már bárki beoltathatja magát, maszk sem kell, tehát innentől már viszonylag biztonságos állítólag (az utolsó részt én raktam hozzá).


Érdekes érvelés, és értem is a logikáját, de azért na.

2021. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 WidowmakerButt ***** válasza:
100%
Ez egy nagy hülyeség. Naponta hallom, hogy oltottak betegednek meg a covidtól ismét, még a nemrég oltottak is, főleg Izraelben, ahol a betegek nagy része oltott. Az iskolád vezetősége eléggé buta döntést hozott, de ezt amúgy se ők döntik el, hanem az oktatási minisztérium, és abból ítélve, hogy legutóbbi esetekben is bezáratták azokat az iskolákat, amelyek környékén alacsony volt a fertőzöttség, nem hiszem hogy majd megengedik a te iskoládnak hogy folytassák a jelenléti oktatást.
2021. szept. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó hidd el, tavaly mikor nem lehetett volna online lenni is volt hogy online-ban voltunk. Kicsit érdekesen működik az itteni vezetőség.
2021. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!