Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kalkulus 1. első órái mivel...

Kalkulus 1. első órái mivel szoktak eltelni?

Figyelt kérdés
Olvastam itt is meg máshol is hogy ismétléssel, de milyen szinten és miket ismételnek?
2021. szept. 9. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az első fél óra volt ismétlés, utána bevágtak a mélyvízbe és ha addig szartál az egészbe, vért izzadtál, hogy ne bukd el a tárgyat. Szóval legyetek résen az elejétől fogva, mert ez egy hirtelen mélyülő víz.
2021. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi volt az ismétlés pontosabban? Egyenletek? Függvények? Geometria? Szögszámítás?
2021. szept. 9. 15:55
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Használd otthon a Photomath-et, én ezzel tanultam meg a kalk 2-t is, mindent részletesen elmagyaráz, mi, miért jött ki.
2021. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy se 4 jegyűt, se jegyzetet, se számológépet nem lehet használni nemhogy dolgozatnál, órán se. Hogyha stresszelek örülök, ha számológéppel tudok számolni, többször chekkolni hogy tuti jól számoltam-e, stb, de így...
2021. szept. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!