Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb mennyi ponttal vennének...

Kb mennyi ponttal vennének most fel az 1. Kerületi Petőfi Sándor gimnáziumba? (2021/2022)

Figyelt kérdés

Én még nem irtam meg a központi felvételit, de januárban nekem is meg kell, és nézegettem a Petőfi gimit es nagyon megtetszett és az lenne a kérdésem, hogy kb hány pontos felvételit kéne írnom ahoz hogy felvegyenek?


(7. Év végén kitünő lettem)


Ha válaszolna valaki a kerdésemre, köszönöm! :)



#ponthatár #1. Kerületi Petőfi Sándor Gimnázium
2021. szept. 10. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben a táblázatban láthatod a ponthatárokat a Petőfibe és más gimikbe is:

[link]

Ha beírod az eddigi jegyeidet, majd betippelsz egy 8.-as félévi bizit, egy matek és egy magyar írásbeli eredményt + egy szóbeli eredményt, akkor láthatod, hogy az elmúlt években felvettek-e volna.

Kalkulátor használatához bővebb magyarázat: [link]


A Petőfi nem annyira erős gimnázium Budapesten. Ha kitűnő vagy, és a központid is jól sikerül, akkor szerintem néhány erősebb gimit is megjelölhetnél. Szóbelik után még úgyis lesz lehetőséged sorrendet változtatni.

2021. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. szept. 10. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!