Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment szakon csak hétfőtől péntekig vannak órák?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egyetemenként változó de hallottam olyat is ahol szombaton is volt óra…
2021. szept. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen közgáz stb szakokon úgy hallottam, hogy ha ügyes az ember akkor húzós hét az abból áll, hogy hétfő, kedd és max szerda benn van.
2021. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hétfőtől péntekig igen. Attól is függ hogy veszed fel az órákat de általában simán be lehet tenni 3-4 napra őket. Szombaton csak levelezőn van óra
2021. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nappali tagozaton nagyon-nagyon ritka, hogy szombatra órát tegyenek be. Ilyen csak akkor szokott előfordulni kényszermegoldásként, ha valamelyik oktató egy másik egyetemről jár át óraadónak, vagy ha több szak közös előadásánál nem tudják a különböző csoportok órarendjét másképp összeegyeztetni, hiszen óraütközések elvileg a mintatanterv szerint haladók órarendjében nem lehetnek.
2021. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindennap kettő órám van, péntek kivételével, ott egy. Simán lehetett volna úgy tervezni az órarendet, hogy csütörtök, péntekem szabad legyen, de én inkább a tanárok alapján választottam. Ha ügyes vagy, akkor szerintem sima a szabad péntek egy pár félévig.

Elsőéves vagyok egyébként, nincs olyan sok órám (7kötelező)

2021. szept. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!