Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi utazás fér...

Szerintetek mennyi utazás fér bele egy minden napi iskolába bejáráshoz?

Figyelt kérdés
Szóval max mennyit engednétek a gyereknek hogy utazzon a sulihoz?

2021. szept. 13. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Oda-vissza összesen másfél-két órát. De az tényleg a plafon. Én 45 percet utaztam gimnáziumba, nem éreztem megterhelőnek, utána még tudtam rendesen tanulni (a buszon nem, mert hányingerem lett), de azért sokszor a halálba kívántam azt a távolságot is.


Felnőtt fejjel a költséget is fontosnak tartom. Ha több, mint 10K az utazás havonta, akkor inkább koli éri meg.

2021. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ mennyi idős a gyerek. Szerintem 45-60 perc még belefér, ha egy erősebb gimiről van szó, ha felejtős az iskola szintje akkor max 30 perc.
2021. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ajtótól ajtóig majdnem 1 óra volt csak oda, de hazafele mindig dugó volt, volt hogy majdnem 7-re értem haza, de általában az is csak egy bő óra volt a legtöbbször.

Nekem ez még abszolút belefért ez a napi 2 óra buszozás, olvastam vagy tanultam buszon, de mindig is szerettem elmélkedni vagy zenét hallgatni is. Azt is eltudom képzelni, hogy valaki a felét sem tudná megszokni, mindenképp érdemes menni egy kört jelentkezés előtt, hogy meglássa mit kell évekig átélni ha oda akar járni.

2021. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Max 1,5 óra összesen.
2021. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!