Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kerhetek olyat a kozepsuliban,...

Kerhetek olyat a kozepsuliban, hogy a virus miatt itthon tanulhassak? Oltatlan vagyok. Mik a feltetelek? Hogyan mukodik?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem oltatod be magad inkább?

Tavasszal még lehetett a szülő kérésére otthon tanulni, miután megnyitottak az iskolák, nem tudom, van-e még ilyen opció.

2021. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
1 es már meg van tiltva a digitális.
2021. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1, mert nem szeretném magam. Csak egy kísérleti stádium...
2021. szept. 18. 15:08
 4/9 A kérdező kommentje:
2, Jajj ugyan, úgy is lesz szerintem
2021. szept. 18. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez szerintem iskola függő, nálunk idén szeptembertől nem engedélyezik. Azt ajánlom, hogy érdeklődj utána az iskoládban az ottani pontos eljárásról. (Nem tudom, hogy ezzel kapcsolatban érkezett e kormányrendelet)
2021. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

A te döntésed, de nem kéne aggódnod az oltás miatt. Régóta létezik oltás, csak be kellett helyettesíteni ezzel a vírussal. Normál esetben hosszabb a kísérleti időszak, de jelen helyzetben vártunk volna 10 évet karanténban, amíg elkísérletezgetnek vele, és gyártják a hivatalos papírokat róla? Több milliárd ember kapta már meg az oltást, és minimális a komolyabb mellékhatások száma. Elhanyagolhatóan kevés. A hatékonyság pedig nagyon jónak számít. Semmilyen kísérletből nem származott volna ilyen hatalmas számú pozitív példa.

Hosszútávú káros hatásoktól nem kell tartani. A vakcinák kiürülnek a szervezetből 1-2 héten belül. Ha közvetlenül utána nem okozott mellékhatásokat, akkor már nem fog. Nincs ezen mit kísérletezni.

A covid fertőzés viszont okozhat hosszútávú káros hatásokat a fiataloknál, gyerekeknél is.

2021. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Amennyire tudom, most nincs ilyen lehetőség, max. meg lehet kérdezni a sulidban, de sokat ne várj tőle.
2021. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
4 es nem lesz.🤬
2021. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
32%
6 akinek gondja lesz az oltástól, mehet hozzád kártéritést kérni? Vagy mások egészségének kockázatára hirdeted az igét?
2021. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!