Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte kommédián mennyit kell...

Elte kommédián mennyit kell tanulni?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem, és nem voltam sosem kitűnő tanuló, de nem szeretnék megbukni. Mivel itt már nem éppen rágják a szánkba, hogy mit hogyan kell tanulni, így kicsit el vagyok veszve.

Akik oda jártak, ti mennyit tanultatok? Úgy, igazán leülős tanulásra gondolok.



2021. szept. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

a szak nem bölcsészet, hanem a társadalomtudományi képzési területhez tartozik.

interdiszciplináris, vagyis fogsz tanulni nyelvészetet is, de alapvetően egy egy társadalomtudományi képzés.

sokat kell tanulni, és ha arra játszol, h. könnyen megúszd, kár volt egyetemre menned.

2021. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ne vicceljünk, azért az nem egy vérengző szak finoman szólva. BME Kommédiás ismerőseim vannak, az alapján néha le kell ülni tanulni, de azért messze nem az a szak, ahol megszakad az ember :D
2021. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

2 vannak ismerőseid, aha, én meg elvégeztem a szakot.

sokan lenézik, meg büfészaknak titulálják, miközben ez egy komoly tudomány, kicsit nyugatabbra sokkal nagyobb rangja van, tisztelet övezi, idehaza meg az ember a hozzád hasonlóak hlye véleményét hallja, miközben nem is jártál a szakra és fogalmad sincs az egészről.


igen, sokat kell tanulni, de akit nem érdekel, ne járjon oda.

aki meg nem járt soha oda, ne ossza az észt, mert nem ismeri.

2021. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Mire jó ez a szak?
2021. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátaim ezene a szakon a BTK-n, hát azért nekünk a GTK-n jóval többet kell tanulni és nehezebb is( bár ez egyénfüggő)

nem büfészak egyébként, de mindenképpen akkor éri meg ha a nyelveket is tanulod mellette

2021. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!