Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a debreceni...

Milyen iskola a debreceni Tóth Árpád Gimi? Erős?

Figyelt kérdés
Azt is megköszönném, ha valaki mesélne róla. Vagy ha esetleg valaki oda jár... ^^
2008. dec. 11. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legerosebb iskola Debrecenben. Ha real (biosz-kemia) vonalon akarsz elorebb jutni, mindenkepp ajanlom.
2008. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Az egyik legerősebb, de a KOSSUTH volt 50 évig a legjobb. A megyében si , talán a Tiszántúlon is .

mindekettő jó, de a kossuthba többet kell tanulni és nehezebb ötöst kapni .

Saját tapsztalat, a családban volt kossuthos is és TÁGos is . Az egyiket nem vették fel a Kossuthba, ezért ment a TÁGba.

2010. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem meg van egy ismerősöm, akit nem vettek fel a TÁGba, ezért ment a Kossuthba. Nem biztos, hogy a Kossuth a jobb. Én csak a TÁGról tudok nyilatkozni, mert oda jártam, de szerintem mindkettő nagyon jó iskola
2011. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
A Fazekas a legerősebb gimi, de a TÁG és a Kossuth is jó. A Fazekas a 6. a Kossuth a 14. a TÁG a 19. Gyere a Fazekasba ha okos vagy, menj a Kossuthba ha pénzes, ha egyik sem akkor menj a TÁG-ba mert oda mindenkit felvesznek ( csak a sok osztály miatt, egyébként a jó 3 szakra (Fizika, Biosz, Matek-Töri) arra csak az okosokat).
2012. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
A TÁG a megye leegjobb iskolája!
2014. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!