Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elorehozott erettsegi ismetlese?

Elorehozott erettsegi ismetlese?

Figyelt kérdés
majusban lett volna,de csaladi okok miatt nem tudtam menni..jovo majusban kell ujra letennem a tobbivel egyutt?ugye nem lesz emelt hanem marad kozep szinten?valami ertesitest nem kapok?koszi
2010. szept. 1. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazoltan voltál távol, és erről az igazgató adott valami papírt, akkor pótló vizsgát tehetsz középszinten, már most októberben is, ha szept. 6-ig jelentkezési lap kitöltésével jelentkezel. Ha egyszerűen igazolatlanul nem mentél el, az bukás volt, és akkor javítóvizsgát kell tenni, azt hiszem, egy alkalommal ingyenesen azt is megteheted középszinten, az Érettségi vizsgaszabályzatban van erről szó, de most éhes vagyok és nincs energiám keresgélni. Az igazgatód kell hogy tudja. Mindenesetre neked kell jelentkezned, nem téged fognak keresni.
2010. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es mikor kell jelentkeznem?de majusban kell majd letennem?nem volt igazolt.
2010. szept. 1. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most kell jelentkezni.
2010. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az osztalytarsaimnak mikor kell pl bioszbol?az ovek nem javito.nem azoknak kell most akik oktoberben akarnak?
2010. szept. 1. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, megettem a finom kelkáposztafőzeléket pörkölttel, és most jóllakva utánanéztem. Tehetsz javító érettségit középszinten, nem tudom, miért nem mész neki most októberben, jobban járnál, de nem biztos, hogy a saját iskoládban tartanak, és akkor egy kijelölt iskolában kell jelentkezni. Ha májusban mész, akkor simán, ahogy tavaly, az összes többi érettségi tantárgyaddal együtt februárban jelentkezel, az iskolában majd szólnak.
2010. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szeretnek annyira felkeszulni,hogy 5os legyen legalabb 95szazalekon.koszi a helpet,tehat majd februarban szolnak.
2010. szept. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!