Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » És azt mondjátok hogy nem...

És azt mondjátok hogy nem lessz online tanítás?

Figyelt kérdés

[link]


Biztosra vehetjük hogy az őszi szünetig lesz iskola!



2021. okt. 1. 14:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
63%

19-es nagyon el van tévedve, szerintem nem ebben az országban él...:-D

Nem lesz itt már se lezárás, se online tanítás.

2021. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%

Haha annyira viccesek vagytok komolyan... Tavaly is pont ugyanígy októberben ment a vita. Azt mondták a nagy okosok, hogy "hát biztos, hogy nem lesz már online oktatás, ne is álmodjatok róla kis köcsögök", aztán látjatok mi lett... Kb 6 hónapra bezártak a középiskolák, és az egyetemek.

Valóban magasabb volt a fertőzöttek száma, de én nagyon gyanítom, hogy jelenleg a kormány a szőnyeg alá sepri a számokat.

Volt először a NEK, aztán a Lölö esküvője, aztán most éppen tart a Vadászkiállítás... Nem lenne meglepő, ha kb egy hét múlva hirtelen "véletlenül" megugranának a számok, és hasonló korlátozások lépnének életbe, mint tavaly. A kormány úgy csűri-csavarja a dolgokat, ahogy ő azt akarja...

2021. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem lesz.
2021. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
57%

#22 Pontosan. Én inkább kimaradok a hülyeségekből és addig menekülök külföldre amíg nyugalmam nem lesz.

Nem vesznek rá zsarolással meg hitegetéssel semmire.


,, Az oltás működik, Magyarország működik" hát aki ezt elhiszi, bizony az van eltévedve.


Szerintem már pedig az az idióta, aki mást elítél, mert más a véleménye. 😁


Idővel minden eldől. Szerintetek egyik napról a másikra eltűnt a vírus és jó minden. Oké.


Nekem az a véleményem, hogy minden évben 2 oltás lesz, mert csak 6 hónapig véd egy oltás.

És?

Én be sem oltatom magam, mert kísérleti. Nem érdekel ki hol miért engedélyezte, mert saját döntésem és senkinek semmi köze hozzá.

Higgyétek el, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.


By. #19

2021. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
73%
Mehetsz külföldre, de készülj fel, hogy ott ugyanúgy ezeket a "kísérleti" vakcinákat akarják majd Neked beadni. Ráadásul ha nyugat felé indulnál, ott még sok országban védettségi kell egy csomó helyre. Szóval azért gondold át:-)
2021. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
44%
Hát akarhatják, ha én nem akarom. 😉
2021. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!