Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvennének a Teleki Blanka...

Felvennének a Teleki Blanka Gimnáziumba ilyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
A Budapesti Teleki Blanka Gimnáziumot jelölöm utolsó helyen, és biztosra szeretnék menni, hogy biztosan felvegyenek. A hozott pontszámom a maximum lesz. A szóbelin jól fogok teljesíteni, mert jól kezelem az ilyen vizsga szituációkat, és persze nagyon fel fogok készülni. A központi írásbelin min. 35-35 pontom lesz. Szerintetek így bekerülhetek? Tudnátok írni a Teleki Blankánál gyengébb gimiket? ( csak biosz-kémia tagozat) előre is köszönöm!

2021. okt. 3. 18:51
 1/1 anonim válasza:

Szia! Van esélyed:) én 82 pontos központit írtam, max pontos lett a szóbelim, de nem vittem max pontot (asszem az 50-ből 46 pontom volt) és simán bent voltam. Szerintem 70+-os központival abszolút van esélyed, pláne ha jó lesz a szóbeli és még max pontot is viszel. Van osztálytársam, aki 71 pontos központit írt, de jók voltak a hozott pontjai és a szóbelire is sok pontot kapott, így bekerült.

Én biológia tagozatos vagyok, ha esetleg van bármi kérdésed, írj nyugodtan.

Ha esetleg nem sikerülne, az Ady Endre Gimnáziumnak van biológia-kémia tagozata.

Illetve ajánlom ezt az oldalt: [link]

2021. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!