Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterszakon kollégium?

Mesterszakon kollégium?

Figyelt kérdés

Ha valaki nappalin csinál mestert, az kaphat még kollégiumot? Csak mert nem ismerek ilyen embert.

Vagy csak azért nem, mert a legtöbben akkor már dolgoznak mellette, és albérletben/saját lakásban laknak?


2021. okt. 6. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kaphat, semmi akadálya. Nálunk a koliban is voltak. Nappali tagozat számít, nem az életkor és nem a fokozat.
2021. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem az MSc-t, koliban lakok, egész sokan kolisok a szakról. Attól, hogy dolgozik az ember (én is), gondolkodhat úgy, hogy inkább félreteszi az albi árát, lesz annak helye végzés után is. Két fős szobában lakok, ez még egészen élhető, azért négy fősben már én sem laknék, mint BSc elején.
2021. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!