Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen lenne a levelező oktatás...

Ilyen lenne a levelező oktatás Magyarországon?

Figyelt kérdés

Igaz egy félévet voltam levelezőn diák tavaly, de akkor összesen 2 tantárgyból kaptunk akármilyen segítséget is. Egyiknél a tanár bő prezentációkat készített a nappali tagozatos diákoknak, amiket megosztott a levelezősökkel is, mivel az a két szombat ami volt neki velünk, nem volt jó semmire. A másik részletesen leírta, melyik könyvből melyik részek szükségesek, kérdéssort állított össze, hogy mikre kéne tudnunk a választ.

Mindenki más megtartotta az óráját azon az egy vagy két napon és ennyivel le voltunk tudva, sötétben mászkálva.

Gondolkozom azon, hogy elkezdem a dietetikusi képzést levelezőn, de így nem tudom mennyire tudna működni a számomra.



2021. okt. 8. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem a problémát. Nálunk kevés kivétellel elég a konzultáción leadott anyag. Ott elhangzik, vagy a tematikában le van írva a kötelező és ajánlott irodalom címe és ennyi.

Ha a konzin van ppt, vagy bmi más anyag, akkor szoktunk szólni, hogy szeretnénk elkérni, ezt általában meg is kapjuk.

2021. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
Dietetikus levelezőn a konzultáció havi 1 hét hétfőtől péntekig.
2021. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!