Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt az első napod a...

Milyen volt az első napod a suliban? (MINDENKI, aki iskolába jár! )

Figyelt kérdés

Nekem egész jól alakult,középsuliba mentem.31.-én volt az évnyitó,ma 3 of. óránk volt.Mindenki mondott magáról egypár mondatot,a fél osztály zenél és táncol..:/ én szeretek zenét hallgatni-ők meg majd zenélnek azoknak,akik csak hallgatni szeretik a zenét.

Szeretném ha minnél több élményt,tapasztalatot leírnátok,illetőleg,hogy jól éreztétek-e magatokat..stb.


2010. szept. 1. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

:)


Nekem jó volt nagyon, én is középsuliba mentem. Kéttannyelvűs leszek. Ma reggel 8-tól volt az évnyitó, utána 2 ofő óra ahol az elég szétszórt osztályfőnök elfelejtett néhány dolgot :D, utána info magyar és nyelvi óránk volt.Ott bemutatkoztak a tanárok, elmondták mi kell az óráikra, mi nekik a fontos, milyen lesz az év stb. Szünetekben néhányszor eltévedtünk a suliban :D, vicces volt. Jah és rohadt sokan vagyunk....=/ :D

2010. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyetemista vagyok. Nincs tanítás, jövő héten lesz regisztrációs hét, és csak utána lesznek óráink :P
2010. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem borzalmas. Elmaradt az évnyitó az eső és a szél miatt, ezért 4-5 órán keresztül ültünk bent a teremben, egymást bambultuk az osztálytársaimmal és atanár szövegelését halgattuk. Holnap viszon már tanulás. :(

15/L

2010. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak 6.-án kezdődik a reghét.

így most még nyugodtan borozgatok a spanjaimmal. :-P

2010. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De jó egyes egyetemistáknak :) Nekünk most van reghét és azeptember 6-tól tanítás.
2010. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

huhh:D egyetemisták:Đ

Bár nem lennék az.

Én kissé kínlódok a matektanár miatt.:S

2010. szept. 4. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Most kezdtem a gimit, kéttannyelvűben. Nekem eléggé rossz volt az első napom, az osztály nem annyira szimpi, nagyon hiányzik a régi. :(
2010. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!