Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi szóbeli hogy szokott...

Érettségi szóbeli hogy szokott zajlani?

Figyelt kérdés

Idén tavasszal érettségizem majd. Én egészen idáig abban a hitben voltam, hogy majd ki lesznek jelölve külön napok, hogy ki mikor milyen tantárgyból szóbelizik, de azok alapján, amit hallottam, egy napon van (majdnem) az összes tantárgy?

Matekból középszinten ugye nincs szóbeli, de ha én magyarból meg történelemből közép szinten érettségizem, akkor majd egy napon felelek nyelvtanból, irodalomból és töriből is?

Angolból és a választott tantárgyból emeltezek, az másik iskolában lesz, de ilyenkor mindkét tárgyból, amiből emeltet írok, ugyanabba az iskolába kell mennem vagy lehet hogy 2 másikba? És a két emelt tantárgy szóbelije is egy napon lesz? Az én esetemben az nem lenne jó, mert mindkettő nyelv és ha közvetlen egymás után kéne belőlük szóbeliznem, szerintem belekavarodnék.



2021. okt. 12. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az emeltről kapsz külön értesítést. Valószínűleg két külön iskolában lesz, két külön napon.


A középnél minden tárgyból ugyanazon a napon érettségizel.

2021. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!