Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik jogi egyetemen a...

Kocsisbarbi kérdése:

Melyik jogi egyetemen a legjobb a közösségi élet?

Figyelt kérdés
Itthon a 8 jogi kar közül melyiken a legjobb a közösségi élet, milyen gyakran vannak programok és milyenek, mennyire összetartó a közösség és hol a legkönnyebb barátokat szerezni? Ti melyik várost választanátok és miért?

2021. okt. 20. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted van olyan ember, aki mind a 8 egyetemet végigpróbálta? 🤷🏻‍♀️


Az egyetemre nem bulizni jár az ember (lánya), főleg nem egy annyira kompetitív szakra, mint a jog. A lehető legerősebb jogi karra menj, nem babra megy a játék.

2021. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Segítsek?
2021. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát biztos, hogy nem az ELTE-n :D
2021. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
A 3 pestit végigjártam :D jelentem: ELTE. Bocsi #3-as 🥲
2021. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a covid óta szerintem leginkább sehol semmi. Egyébként, lehet, hogy ami van, az neked éppen nem tetszene, szóval tényleg ne eszerint nézz egyetemet. Mindenhol van valamilyen közösségi élet normál esetben.
2021. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!