Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a hiányzást esti gimiben?

Figyelt kérdés
Nem mentem már egy jó pár napot.nem lógás céljából.kb 12 napot hianyoztam ebből 3mat letudok igazolni.a tanítás egy héten kétszer van hétfőn meg szerdán.Ha mostmár rendesen bejárok lehet ennek kovetkezménye?eddig senki nem kert igazolást meg semmi.

2021. okt. 25. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű változó. De lehet, hogy érdemes megkérdezni, mert van egy bizonyos óraszámnyi hiányzás ami után kötelességük megtagadni évi végi lezárást.

Ezt nem tudom, estin, hogy számolják, vagy, hogy a tanáraid rögzítették-e pontosan, hogy mikor nem voltál.

Valamint egy jótanács, nem rosszindulatból, csak a jövőre tekintettel. Estin, levelezőn, meg hasonló szituációkban ne várd, hogy ők rohangáljanak utànnad, ha kellően indiferent a tanár, akkor lehet, hogy év végén, közli, hogy nem zár le, mert még anno ősszel hiányoztál. Hidd el, ő jól fog aludni azután is.

2021. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!