Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítene valaki tantárgyakat...

Segítene valaki tantárgyakat felvenni?

Figyelt kérdés
Vannak kötelező,kötelezően választandó,látókörbővítő és szabadon választható tantárgyak.Kicsit szortírozni kéne,hogy az a fajta tárgyat,amit nem muszáj,nem venném fel.De melyik kategóriából nem kell felvennem tárgyakat?Gyesen vagyok,és nem tudom mindig kire hagyni a gyereket,így ha valamelyik csoportból el lehet hagyni a tárgyakat,az nekem nagy segítség lenne.
2010. szept. 3. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
vedd fel a kötelezőket, és a kötelezően választhatókból annyit, amennyit kell (ha meg van hirdetve mondjuk 4, amiből kettőt kell teljesíteni, akkor válszthatsz).
2010. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!